TED (Tenders Electronic Daily)5d left · 8 Sept 2026

Bulgaria – Audio-visual materials – Доставка, инсталация и системна интеграция на професионална специализирана система за отчитане на спортни резултати и излъчване на видео съдържание за СЗ „Бойчо Брънзов“ гр.Бургас

BURGAS MUNICIPALITY (ОБЩИНА БУРГАС)

Est. value

£188,647

Deadline

8 Sept 2026

Published

6 Aug 2026

Region

BG341

Description

В обхвата на поръчката е включена доставка, инсталация и системна интеграция на професионална специализирана система за отчитане на спортни резултати и излъчване на видео съдържание за СЗ „Бойчо Брънзов“ гр.Бургас. В обхвата на настоящата обществена поръчка са включени следните дейности: изготвяне на конструктивно становище, изработка и монтаж на необходимите метални поддържащи конструкции, доставка и инсталация на необходимите захранващи и комуникационни табла; доставка, инсталация и системна интеграция на 2(два) броя LED ВИДЕО ЕКРАНИ; медиа видео сървър за видео синхронизация; доставка, инсталация и системна интеграция на броудкаст видео превключвател за управление на видео източниците и видео излъчването; доставка, инсталация и системна интеграция на система за отчитане на спортни резултати, съдържаща: професионален софтуер за управление на информационно табло за спортни резултати; лазерен принтер – 1 брой; термален принтер – 1 брой; доставка, инсталация и системна интеграция на периметров LED спортен екран; специализиран контролер за периметрова спортна видео стена; специализиран софтуер за периметрова спортна видео стена - PC за периметрова спортна видео стена. Подробно описание на професионалната специализирана система за отчитане на спортни резултати и излъчване на видео съдържание за СЗ „Бойчо Брънзов“ гр.Бургас се съдържа в техническа спецификация, неразделна част от документацията за обществена поръчка.

CPV codes

Audio-visual materials

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.