TED (Tenders Electronic Daily)6d left · 9 Sept 2026

Bulgaria – Harbour equipment – Доставка и монтаж на нова система от понтони в пристанище "Свети Никола" гр. Черноморец

ОБЩИНА СОЗОПОЛ

Est. value

£2,590,593

Deadline

9 Sept 2026

Published

6 Aug 2026

Region

BG341

Description

Доставка и монтаж на нова система от понтони в пристанище "Свети Никола" гр. Черноморец, в съответствие с Техническа спецификация, неразделна част от документацията за обществена поръчка. Поръчката се изпълнява в Пристанище "Свети Никола" в гр.Черноморец, като понтоните и останалите съоръжения и оборудване се монтират съобразно План – извадка от проекта по част ХТС (Приложение № 2) В предмета на настоящата поръчка се включва закупуването и доставката на понтони за плаващи пирсове и кейове със специфични конструкции и размери, усилени предвид недостатъчната защитеност на акваторията от дифрактирали, отразени и интерферирали вълни и вълнови течения в района на рибарско пристанище „Свети Никола“. ​​​​​​​​​​​​​​

CPV codes

Harbour equipment

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.