TED (Tenders Electronic Daily)15d left · 15 Sept 2026
Croatia – Project and design preparation, estimation of costs – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
Est. value
£1,300,000
Deadline
15 Sept 2026
Published
4 Aug 2026
Region
HR034
Description
Usluga izrade potrebne projektno-tehničke dokumentacije za provođenje okolišnih i dozvolbenih postupaka te postupka javne nabave za radove za projekt izgradnje Nove bolnice Šibenik sukladno Projektnom zadatku s prilozima i Troškovniku.
CPV codes
Project and design preparation, estimation of costs
Source: View original notice
Is this tender relevant to your business?
Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.