TED (Tenders Electronic Daily)5d left · 10 Sept 2026

Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на „Комплекс за социални услуги“ и детски заведения при Община Брегово и проект „Топъл обяд в община Брегово”“

ОБЩИНА БРЕГОВО

Est. value

£437,778

Deadline

10 Sept 2026

Published

10 Aug 2026

Region

BG311

Description

Предмет на обществената поръчка е доставка на хранителни продукти за нуждите на „Комплекс за социални услуги“ и детски заведения при Община Брегово и проект „Топъл обяд в община Брегово”“ по обособени позиции Обособена позиция №1: Месо, месни продукти и риба Обособена позиция №2: Мляко и млечни продукти Обособена позиция №3: Масла, мазнини и яйца Обособена позиция №4: Хляб и хлебни продукти Обособена позиция №5: Плодове, зеленчуци и продукти от тях Обособена позиция №6: Други хранителни продукти Обособена позиция №7: Консервирани хранителни продукти Обособена позиция № 8 „ Захар, захарни и шоколадови изделия, мед“ Обособените позиции и включените в тях продукти са описани подробно в Техническата спецификация към настоящата документация. Описаните количества продукти са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване при сключване на договор. Количествата служат за определяне на класирането на участниците. Предвид факта, че към настоящия момент община Брегово изпълнява проект „Топъл обяд в община Брегово” по Оперативна програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027, включените продукти в настоящата обществена поръчка ще се доставят и за одобрения проект, съгласно сключените договори с определените изпълнители.

CPV codes

Food, beverages, tobacco and related productsAnimal products, meat and meat productsDairy productsAnimal or vegetable oils and fatsBread productsVegetables, fruits and nutsMiscellaneous food productsFruit, vegetables and related productsSugar and related productsPrepared and preserved fishEggs

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.