TED (Tenders Electronic Daily)5d left · 11 Sept 2026
Croatia – Maintenance and repair of computer equipment – Održavanje skenera osobnih dokumenata i čitača otisaka prsta
Ministry of the Interior (Ministry of the Interior (MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA))
Est. value
£216,000
Deadline
11 Sept 2026
Published
11 Aug 2026
Region
HR050
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je usluga održavanja skenera osobnih dokumenata i čitača otisaka prsta, u skladu s tehničkim uvjetima i ostalim uvjetima iz dokumentacije o nabavi.
CPV codes
Maintenance and repair of computer equipment
Source: View original notice
Is this tender relevant to your business?
Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.