TED (Tenders Electronic Daily)29d left · 29 Sept 2026

Greece – Telephone and data transmission services – Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES, Έναντι Εκτιμώμενης Αξίας Τετρακοσίων Τριάντα Δύο Χιλιάδων (432.000,00€) Ευρώ (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

Est. value

£432,000

Deadline

29 Sept 2026

Published

5 Aug 2026

Region

EL307

Description

Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο, Χρονικής Διάρκειας Είκοσι Τεσσάρων (24) Μηνών, με Αντικείμενο την Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES, Έναντι Εκτιμώμενης Αξίας Τετρακοσίων Τριάντα Δύο Χιλιάδων (432.000,00€) Ευρώ (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ) (ΕΣΗΔΗΣ:512059)

CPV codes

Telephone and data transmission services

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.