Greece – Protective and safety clothing – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
Est. value
£193,256
Deadline
7 Sept 2026
Published
5 Aug 2026
Region
EL522
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια για το ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 και αφορά στην προμήθεια μέσων ατομικής προστασίας για τους εργαζομένους του Δήμου Πυλαίας – Χορτιάτη, σύμφωνα με την Α.Π.21372/05.06.2026 Μελέτης που συνέταξε η Διεύθυνση Καθαριότητας & Περιβάλλοντος του Δήμου Πυλαίας – Χορτιάτη. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 193.256,30€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 239.637,81€ ) ΦΠΑ 24% 46.381,51€. Η δαπάνη θα καλυφθεί από ιδίους πόρους του Δήμου. Η δαπάνη θα καλυφθεί από ιδίους πόρους του Δήμου.
CPV codes
Source: View original notice
Is this tender relevant to your business?
Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.