TED (Tenders Electronic Daily)12d left · 17 Sept 2026

Greece – Advertising and marketing services – Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ

Est. value

£1,400,000

Deadline

17 Sept 2026

Published

10 Aug 2026

Region

EL301

Description

Ο Ανάδοχος αναλαμβάνει το σχεδιασμό και την υλοποίηση ενός ολοκληρωμένου επικοινωνιακού προγράμματος ενημέρωσης και προβολής του Εθνικού Κτηματολογίου, καθώς και τη συμβουλευτική υποστήριξη της Αναθέτουσας Αρχής για την επίτευξη των στόχων της Διακήρυξης. Συγκεκριμένα, θα πρέπει να υλοποιήσει τις εξής ενέργειες δημοσιότητας: - Προσδιορισμό επικοινωνιακής στρατηγικής, εξειδίκευση Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας - Υποστήριξη της Αναθέτουσας κατά την εφαρμογή του Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας και των ενημερωτικών ενεργειών - Δημιουργικές προτάσεις & παραγωγή εντύπων & ηλεκτρονικών ενημερωτικών υλικών - Σχεδιασμό και διαχείριση διαφημιστικών ενεργειών στο διαδίκτυο και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης - Προβολή στο διαδίκτυο και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης - Λοιπές Προωθητικές ενέργειες ενημέρωσης

CPV codes

Advertising and marketing servicesMarketing servicesAdvertising consultancy servicesPromotional services

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.