TED (Tenders Electronic Daily)15d left · 21 Sept 2026
Greece – Intraocular lenses – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 29/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Est. value
£238,398
Deadline
21 Sept 2026
Published
11 Aug 2026
Region
EL611
Description
Ανοικτός Διαγωνισμός (άνω των ορίων), για την προμήθεια του είδους «ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ) με συνοδό εξοπλισμό CPV 33731110-7, ΚΑΕ 1311 ΑΛΕ 32302030000001, ενταγμένο από τον Πίνακα Προγραμματισμού Προμηθειών Υγείας έτους 2026 του Γ.Ν. Καρδίτσας, προϋπολογιζόμενης δαπάνης 297.570,39 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής.
CPV codes
Intraocular lenses
Source: View original notice
Is this tender relevant to your business?
Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.