TED (Tenders Electronic Daily)4d left · 8 Sept 2026

Bulgaria – Parts and accessories for vehicles and their engines – Доставка на резервни части и материали за ремонт на тролейбуси марка „SKODA 26 Tr - SOLARIS” за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД - гр. Варна“, по 13 обособени позиции

ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ ЕАД

Est. value

£45,000

Deadline

8 Sept 2026

Published

7 Aug 2026

Region

BG331

Description

Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части и материали за тролейбуси по тринадесет обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - „Доставка на резервни части и материали за отоплителен комплект - TJ-40.21“ Обособена позиция № 2 - „Доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение“ Обособена позиция № 3 - „Доставка на резервни части и материали за покривно оборудване SJ 3.1“ Обособена позиция № 4 - „Доставка на резервни части и материали за токоприемници и лебедки“ Обособена позиция № 5 - ,,Доставка на резервни части и материали за пневматична и хидравлична система” Обособена позиция № 6 - ,,Доставка на резервни части и материали за отопление - салон за пътници и шофьорска кабина, климатична инсталация“ Обособена позиция № 7 - ,,Доставка на резервни части и материали за система за централно смазване“ Обособена позиция № 8 - ,,Доставка на резервни части и материали за въздушен компресор“ Обособена позиция № 9 - ,,Доставка на резервни части и материали за електрооборудване – пулт, конзола, предпазители, модули“ Обособена позиция № 10 - ,,Доставка на резервни части и материали за каросерия, салон за пътници и шофьорска кабина“ Обособена позиция № 11 - ,,Доставка на резервни части и материали за преден мост и кормилно управление“ Обособена позиция № 12 - „Доставка на резервни части и материали на елементи за дизел-генератор „IVECO“ Обособена позиция № 13 - ,,Доставка на резервни части и материали за преобразувател на климатична инсталация SM 39.4“ Срокът за изпълнение на заявките е както следва: За Обособена позиция № 1 – срокът на доставка е максимум 60 (шестдесет) работни дни от датата на получаване на заявката; За Обособена позиция № 2 до Обособена позиция № 13 – срокът за доставка е максимум до 15 (петнадесет) работни дни, от датата на получаване на заявката. Участниците следва да се съобразят с тези обстоятелства при подаване на своите оферти за съответната обособена позиция/и. Процедурата ще се проведе по реда на чл. 104, ал. 2 от ЗОП при условията на чл. 61, ал. 2, 3 и 4 от ППЗОП, т.е. по „обърнат ред“.

CPV codes

Parts and accessories for vehicles and their enginesElectric instantaneous or storage water heaters and immersion heatersInformation systemsElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesParts of other vehiclesMiscellaneous transport equipment and spare partsFans and air-conditioning appliancesVehicle bodies, trailers or semi-trailersSteering wheels, columns and boxesElectric motors, generators and transformers

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.