TED (Tenders Electronic Daily)5d left · 8 Sept 2026

Bulgaria – Repair and maintenance services of vehicle gearboxes – „Ремонт на автоматични предавателни кутии за автобуси по 2 обособени позиции“както следва: Обособена позиция № 1: Ремонт на автоматични предавателни кутии ZF и Обособена позиция № 2 „Ремонт на автоматични предавателни кутии VOITH“.

СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД

Est. value

£250,000

Deadline

8 Sept 2026

Published

7 Aug 2026

Region

BG411

Description

Описание и обем на предмета на поръчката: Предметът на настоящата обществена поръчка включва дейности по ремонт на автоматични предавателни кутии за автобуси, с включена доставка на резервни части за вграждане при извършване на ремонтите. Предметът на всяка една от обособените позиции е както следва: OП 1 – на ремонт на автоматични предавателни кутии на производителя ZF Friedrichshafen AG, с включена доставка на резервни части за вграждане при извършване на ремонта – прогнозен обем на ремонтите 12 броя. С извършването на ремонтите се цели цялостно възстановяване на работоспособността на предавателни кутии за автобуси. Ремонтът завършва с изпитания и съставяне на протокол с резултатите. OП 2 - ремонт на автоматични предавателни кутии на производителя J.M. Voith SE & Co. KG VTA, с включена доставка на резервни части за вграждане при извършване на ремонта – прогнозен обем на ремонтите 12 броя. С извършването на ремонтите се цели цялостно възстановяване на работоспособността на предавателни кутии за автобуси. Ремонтът завършва с изпитания и съставяне на протокол с резултатите. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1.1 и 1.2 – съобразно обособената позиция), неразделна част от документацията по обществената поръчка.

CPV codes

Repair and maintenance services of vehicle gearboxesParts and accessories for vehicles and their engines

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.