TED (Tenders Electronic Daily)2d left · 2 Sept 2026

Bulgaria – Multi-dwelling buildings construction work – „Инженеринг (проектиране, СМР и авторски надзор) за повишаване на енергийната ефективност и намаляване на енергийното потребление в многофамилни жилищни сгради в град Елхово по Приоритет 4 „Справедлив преход“ на Програма "Развитие на регионите" 2021-2027“ по 5 /пет/ обособени позиции“

ОБЩИНА ЕЛХОВО

Est. value

£554,237

Deadline

2 Sept 2026

Published

4 Aug 2026

Region

BG343

Description

Предметът на настоящата обществена поръчка е „Инженеринг (проектиране, СМР и авторски надзор) за повишаване на енергийната ефективност и намаляване на енергийното потребление в многофамилни жилищни сгради в град Елхово по Приоритет 4 „Справедлив преход“ на Програма "Развитие на регионите" 2021-2027“ по 5 /пет/ обособени позиции“. Кратко описание и основна цел на поръчката (описание на дейностите): Основната цел е проектиране, строителство и авторски надзор за повишаване на енергийната ефективност и намаляване на енергийното потребление на 5 /пет/ многофамилни жилищни сгради на територията на град Елхово. Чрез изпълнение на мерките за енергийна ефективност, ще се подобрят условията на живот на домакинствата, ще се повиши качеството на живот в най-силно засегнатите от климатичния преход области. Въвеждането на мерки за енергийна ефективност ще допринесе за намаляване на потреблението на енергия и ще спомогне за облекчаване на натиска върху нарастващите енергийни разходи. Дейностите, които ще бъдат изпълнени по поръчката са: І. Проектиране – изготвяне на технически инвестиционен проект по части съгласно техническата спецификация за съответната обособена позиция, приложена като неразделна част от документацията за обществената поръчка; II. Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) на обекта в съответствие с одобрения инвестиционен проект; III. Упражняване на авторски надзор по време на строителството на обекта, който да следи за точното спазване на инвестиционния проект по отделните части.

CPV codes

Multi-dwelling buildings construction workBuilding servicesInsulation workInstallation of door and window frames

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.