TED (Tenders Electronic Daily)3d left · 7 Sept 2026

Bulgaria – Electricity – Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група за обекти на "ЦАРЕВГРАД ТЪРНОВ" ЕООД, присъединени на средно и ниско напрежение

ЦАРЕВГРАД ТЪРНОВ ЕООД

Est. value

£200,000

Deadline

7 Sept 2026

Published

7 Aug 2026

Region

BG321

Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка и балансиране на определени количества нетна активна електрическа енергия за обектите на "ЦАРЕВГРАД ТЪРНОВ" ЕООД, присъединени на ниво средно и ниско напрежение, подробно описани в Техническата спецификация, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с ЕСО ЕАД, както и поемане на разходите за небаланси за следните обекти: Предметът на поръчката включва също и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от Възложителя на Изпълнителя. Във връзка с горното, с Изпълнителя ще бъде сключен договор за комбинирани услуги по смисъла на чл.11, т.10 и при условията на чл.20 от ПТЕЕ /Правилата за търговия с електрическа енергия/.

CPV codes

Electricity

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.