TED (Tenders Electronic Daily)7d left · 10 Sept 2026

Bulgaria – Construction work for school buildings – „Изпълнение на инженеринг – проектиране, изпълнение на СМР и упражняване на авторски надзор по време на строителството за обект: „Модернизация на СУ „Николай Катранов" в гр. Свищов“

ОБЩИНА СВИЩОВ

Est. value

£1,086,132

Deadline

10 Sept 2026

Published

6 Aug 2026

Region

BG321

Description

Предмет на обществената поръчка: „Изпълнение на инженеринг – проектиране, изпълнение на СМР и упражняване на авторски надзор по време на строителството за обект: „Модернизация на СУ „Николай Катранов" в гр. Свищов“. Описание на предмета на обществената поръчка: Предметът на обществената поръчка включва дейностите: - ИЗРАБОТВАНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ във фаза „Работен проект“ при изработването на инвестиционният проект следва да се даде решение за изпълнение на строително – монтажни работи за вътрешен ремонт на помещенията в сградата на СУ „Николай Катранов“ гр. Свищов в съответствие с изискванията на приложимата нормативна уредба за учебните заведения и осигуряване на привлекателна, здравословна и безопасна среда за обучение, възпитание и социализация на учащите и изпълнение на мерки за зелена градска инфраструктура на територията на учебното заведение и околното пространство. - УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР по време на изпълнението на строителните и монтажните работи в съответствие с изискванията на чл. 162, ал. 2 и ал. 3 от Закона за устройство на територията. - ИЗВЪРШВАНЕ НА СТРОИТЕЛНО-МОНТАЖНИТЕ РАБОТИ за основен ремонт на класни стаи и помещения в съответствие с изискванията на приложимата нормативна уредба за учебните заведения, изпълнение на мерки за зелена градска инфраструктура на територията на учебното заведение и околното пространство и осигуряване и изграждане на достъпна архитектурна среда за хора в неравностойно положение. Подробните изисквания за изпълнение са съгласно Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие. Възложителят ще сключи рамково споразумение само с участник, който отговаря на критериите за подбор и чиято оферта, отговаря на предварително обявените условия. Рамковото споразумение ще бъде сключено с едно лице – участникът, класиран на първо място и определен за изпълнител. В Рамковото споразумение са определени всички условия. На основание чл.82, ал.1 от ЗОП, Възложителя сключва договор за обществена поръчка, като прилага тези условия. Възложителят ще сключи Договор за възлагане на обществената поръчка, след осигуряване на финансиране. Към датата на откриване на процедурата не е осигурено финансиране. На основание чл.104, ал.2 от ЗОП при провеждане на процедурата Възложителя допуска оценка на техническите и ценовите предложения на участниците преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор, като тази възможност е посочена от Възложителя в обявлението и са спазени изискванията на чл.104, ал.3 от ЗОП. Проверката за наличие на основания за отстраняване и за съответствие с критериите за подбор се извършва по начин, който не се влияе от резултатите от оценката на техническите и ценовите предложения.

CPV codes

Construction work for school buildingsLandscaping workBuilding installation workJoinery and carpentry installation workFloor and wall covering workArchitectural design services

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.