TED (Tenders Electronic Daily)18d left · 21 Sept 2026
Greece – Exhibition, fair and congress organisation services – Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting 2027"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
Est. value
£439,800
Deadline
21 Sept 2026
Published
6 Aug 2026
Region
EL303
Description
Παροχή υπηρεσιών προετοιμασίας και πραγματοποίησης της 34ης Ετήσιας Συνάντησης Ομολόγων (The Homologues Group Meeting 2027) των Αρχών Ελέγχου των κρατών - μελών της ΕΕ, η οποία θα λάβει χώρα στις 4 και 5 Οκτωβρίου 2027 στην Αθήνα
CPV codes
Exhibition, fair and congress organisation services
Source: View original notice
Is this tender relevant to your business?
Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.