TED (Tenders Electronic Daily)5d left · 11 Sept 2026

Bulgaria – Electricity – „Доставка на нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Чирпан”

ОБЩИНА ЧИРПАН

Est. value

£420,000

Deadline

11 Sept 2026

Published

11 Aug 2026

Region

BG344

Description

Предмет на настоящата процедура е доставка на нетна активна електрическа енергия за нуждите на Община Чирпан, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя. Доставката на нетно количество електрическа енергия и координиране на балансиращата група се извършва в обекти, съгласно Актуален списък на обектите – Приложение № 3 към документацията за участие. Прогнозното количество електроенергия, което ще се доставя за срока на договора, е определено на база разходваните количества за предходните 12 месеца за всички обекти на Възложителя, посочени в документацията за участие и е в размер до 1800,00 MWh годишно. Прогнозното количество електроенергия е ориентировъчно и служи само за информация за целите на настоящата обществена поръчка, като не ангажира Възложителя да го потреби.

CPV codes

Electricity

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.