TED (Tenders Electronic Daily)4d left · 10 Sept 2026

Bulgaria – Medical consumables – „Доставка чрез периодични заявки на медицински изделия за нуждите на Клиника „Урология” , Клиника „Коремна хирургия”, Клиника „Гинекология“, Отделения „ УНГ” и Отделение „Гастроентерология” към МБАЛ „Света Анна-Варна”АД ”

МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ СВЕТА АННА-ВАРНА АД

Est. value

£140,000

Deadline

10 Sept 2026

Published

11 Aug 2026

Region

BG331

Description

Настоящата обществена поръчка има за цел избор на изпълнител/и за осигуряване на доставки на медицински изделия за нуждите на Клиника „Урология” , Клиника „Коремна хирургия”, Клиника „Гинекология“, Отделения „ УНГ” и Отделение „Гастроентерология”, включващи всички разходи за изпълнение на доставката , мита, данъци, такси, транспортни разходи , трудови разходи за дейностите по изпълнение на поръчката. Обществената поръчка е разделена на следните обособени позиции: Обособена позиция № 1 : Клиника „Урология” Обособена позиция № 2 : Клиника „Коремна хирургия” Обособена позиция № 3: Клиника „Гинекология“ Обособена позиция № 4: Отделения „ УНГ” Обособена позиция № 5: Отделение „Гастроентерология” Срокът на договорите за доставка е 24 / двадесет и четири / месеца, считано от датата на подписването им. ОП „УНГ“ , „Гастроентерология“ и „Гинекология“ може да се участва за всяка номенклатура поотделно. ОП „Урология“ по всички групи се участва с посочване на общата стойност, като участникът е длъжен да оферира за всички номенклатури в групата. ОП „Коремна хирургия“ по всички групи се участва с посочване на общата стойност, като участникът е длъжен да оферира за всички номенклатури в групата. В случай, че участникът не е подал оферта по всички номенклатури, същият се отстранява от по-нататъшно участие в процедурата /в приложимите случаи/.

CPV codes

Medical consumables

Source: View original notice

Is this tender relevant to your business?

Red Kite monitors every UK and EU public contract and surfaces the ones worth your time — so you only bid on work you can win.